Kendall dhe Bella, shoqe të pandara

Kendall Jenner u mundua ta fshehte fytyrën derisa doli nga aeroporti të shtunën në Paris, Francë.

2

Picture 2 of 2

Modelja 21-vjeçare zbuloi pak pjesë nga trupi i saj seksi, derisa u nis drejt makinës për të vazhduar më tej.

Në anën tjetër, Bella Hadid dukej një zonjë e vërtetë me një palë pantallona ngjyrë trupi dhe një top të bardhë, duke i kombinuar veshjes edhe këpucë elegante.

Një natë më parë, Bella shkëlqeu në disa evenimente të ndryshme të Bvlgari në Itali.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤