Kejvina Kthella shfaqet edhe një herë tejet joshëse..

View Gallery
8 Photos
Kejvina Kthella shfaqet edhe një herë tejet joshëse..
Kejvina 1

Kejvina Kthella shfaqet edhe një herë tejet joshëse..
Kejvina 3

Kejvina Kthella shfaqet edhe një herë tejet joshëse..
Kejvina 4

Kejvina Kthella shfaqet edhe një herë tejet joshëse..
Kejvina 5

Kejvina Kthella shfaqet edhe një herë tejet joshëse..
Kejvina 6

Kejvina Kthella shfaqet edhe një herë tejet joshëse..
Kejvina 7

Kejvina Kthella shfaqet edhe një herë tejet joshëse..
Kejvina 2

Kejvina Kthella shfaqet edhe një herë tejet joshëse..
Kejvina 1

Velina bionde e “Xing me Ermalin”, nuk resht së provokuari me postimet e saj në rrjetin social “Instagram”.

Këtë herë Kejvina Kthella ka publikuar pamje teksa ka të veshur një fustan të gjatë, por që i nxjerr jashtë asetet, duke e bërë kështu velinën të duket mjaft sensuale.

Siç shihet edhe nga postimi i Kejvinës, ajo ka veshur një fustan të gjatë me një dekolte të hapur që i nxjerr në pah gjoksin dhe me një të çarë në pjesën e poshtme, ku velina nuk nguron të tregoj këmbën e saj të gjatë.

Duhet thënë se velina bukuroshe duket super seksi me këtë fustan dhe si gjithnjë ajo ia arrin të tërheqë vëmendje me postimet e saj mjaft provokuese, duke u vënë në qendër të shkrimeve të mediave rozë.

Po ju ofrojmë të shihni foton e fundit dhe disa të tjera, të gjitha tejet të bukura dhe joshëse..

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤