Kejvina Kthella, modelja në superformë shpërndan foto në Instastory

Kejvina Kthella është një modele që aktivitetin e saj e ka më shumë në Itali. Ajo u bë më shumë e njohur për publikun shqiptar kur u bë pjesë e emisionit të Ermalit.

Është një nga moderatoret më të përfolura të kohëve të fundit dhe nuk di të ndalet përsa i përket postimeve provokuese për publikun.

Në Instagram, ashtu siç tashmë e kemi parë, Kejvina poston foto sesione ashtu si vetëm një modele di dhe format e rrumbullakosura të saj kushedi sesa meshkuj kanë bërë për vete.

Këtë herë Kejvina ka vendosur të pozojë nga palestra, ku ka publikuar foto dhe video ku nxjerrë në pah linjat e saj të tonifikuara.

Në videon e postuar në Instastory, moderatorja shfaqet duke bërë disa lëvizje seksi duke dredhur edhe të pasmet.

Si të gjithë Vip-at edhe Kejvina e paska dobësi palestrën.

E tregojnë super linjat e moderatores më së miri!

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤