Katherine Heigl është shtatzënë!

tumblr_inline_o9850zFOnV1td0hds_1280

Aktorja dhe burri i saj prej tetë vitesh, muzikanti Josh Kelley, janë duke pritur fëmijën e tyre të tretë – një djalë! – Në janar, çifti konfirmoi për PEOPLE ekskluzivisht.

Djali i tyre do të bashkohet me motrat e mëdha Adelaide Marie Hope, 4 vjeç, dhe Naleigh Moon, 7 vjeç.

Heigl_kids_old

“Kelley-t janë pushtuar për të njoftuar se ne presim një të tretë në familjen tonë”, tha çifti për revistën People në një deklaratë. “Naleigh dhe Adelaide nuk mund të jenë më të ngazëllyera për të mirëpritur vëllain e tyre dhe Josh dhe unë jemi të tejmbushur me gëzim dhe mirënjohje.”

“Kjo është një kohë tepër emocionuese për ne e mbushur me shpresë, pritje dhe hormonale. E pra, vetëm unë jam e mbushur me hormone, por të gjithë në familje po i shijojnë ato, “bën shaka Heigl.

1335374842_josh-kelly-katherine-heigl-article1399587615_129501527_josh-kelley-katherine-heigl-zoom

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤