Kate Upton sensacionale për “Yamamay”

View Gallery
5 Photos
Kate Upton sensacionale për “Yamamay”
Kate 1

Kate Upton sensacionale për “Yamamay”
Kate 2

Kate Upton sensacionale për “Yamamay”
Kate 3

Kate Upton sensacionale për “Yamamay”
Kate 4

Kate Upton sensacionale për “Yamamay”
Kate 5

Ajo cilësohet së fundmi si ndër modelet më të kërkuara, veçanërisht për reklamimin e kostumeve të plazhit.

Modelja e famshme, Kate Upton, është e njohur për format e saj trupore tejet joshëse.

Ajo ka shkëlqyer jo vetëm si modele, por edhe si aktore. Kujtojmë mjaft filma në të cilët ka shkëlqyer edhe Kate me aktrimin dhe buzëqeshjen e saj.

Në qendër të vëmendjes Kate ka qenë edhe pë akuzat që ka lëshuar për ngacmime seksuale nga bashkëthemeluesi i Guess, Paul Marciano.

Në një intervistë kohë më parë ajo theksoi: “Paul e përdori fuqinë e tij për të më bërë të ndihem e pasigurt dhe e pafuqishme, por nuk do ta lejoj më të më frikësojë.

Këta njerëz mendojnë se janë të paprekshëm, por kohët po ndryshojnë. “

Kate Upton u shfaq për herë të parë në kopertinën e “Sports Illustrated” në vitin 2012.

Në atë kohë ajo u cilësua si bjondja seksi e preferuar e Amerikës.

Modelja 25-vjeçare ka pozuar së fundmi në një set të ri fotografik për firmën italiane Yamamay.

Duket mahnitëse e veshur me të brendshme, të cilat i nxjerrin në pah linjat e mrekullueshme trupore.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤