Kate Moss rikthehet tek dashuria e vjetër

landscape-1467746680-kate-moss-calvin

Kanë kaluar 20 vjet që kur Kate Moss ishte imazhi I Calvin Klein, e fotografuar në bardhë e zi për një linjë parfumesh dhe të brendshmesh.

 

Tashmë, 42 vjeç dhe si një legjendë e modelingut, ajo është rikthyer me Calvin Klein dhe më poshtë mund të shihni 2 imazhe të goditura të saj.

 

1467744700-calvin-klein-fall-2016-campaign-moss-ph-tyrone-lebon-211
1467744627-calvin-klein-fall-2016-campaign-moss-ph-tyrone-lebon-235

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤