Kate Mideltton e bukur edhe në akull

William dhe Kate Mideltton kanë vendosur të marrin disa ditë pushim e të shijojnë së bashku një lojë “hokej”, pavarësisht se dukesha është në pritje të fëmijës së saj të tretë.

3-1

Picture 1 of 6

Në turin katër ditor në Suedi dhe Norvegji, Kate përballë bashkëshortit të saj, i cili ia ka dalë të fitojë lojën, ka arritur të qëndrojë e fortë e të mos shqetësohet për humbjen, edhe pse e vogël në diferencë.

Por pavarësisht se humbi lojën, Kate fitoi vëmendjen e të gjithve, pasi sytë e të pranishmëve ishin gjithë kohën tek ajo.

Edhe pse temperatuat kanë qenë disa gradë minus një gjë e tillë nuk ka përbërë problem për Katë e cila është veshur mjaft bukur, me një pallto Burberry që kushton plot 2495 paund, xhinse të ngushta të zeza, çizmet Sorel dhe një kapuç.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤