Kate Middelton sjell pranveren, e mahnitshme në Londër

 

Dukesha e Kembrixhit ka shkëlqyer në daljen e saj të fundit, së bashku me Princin William.

E Veshur me një kostum tejet elegant dhe seksi me të kuqe dhe të bardhë, ajo paraqitej shik në Londër. Kostumi është pjesë e koleksionit të markës SS16 dhe kushtojnë secila nga 600 paund.

3218E19E00000578-3487810-The_Duchess_of_Cambridge_displayed_her_Jackie_Kennedy_style_lady-a-201_1457711901350

3218E40D00000578-3487810-The_couple_are_visiting_the_XLP_project_which_works_in_more_than-a-204_1457711901353

3218F5CF00000578-3487810-Shrugging_of_recent_criticisms_that_they_don_t_take_on_enough_ro-a-200_1457711901348

32190DC500000578-3487810-Kate_couldn_t_contain_her_delight_and_couldn_t_help_laughing_as_-a-242_1457712533883

041814-kate-middleton-594

 

Kate-Middleton-Temperley

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤