Kate, mahnitëse me të kuqe

Kohët e fundit ka guxuar me veshjet e saj, por Dukesha e Kembrixh Kate Middleton ka tërhequr vëmendjen me fustanin e saj të kuq në një festë të mbajtur me rastin e ditëlindjes së Mbretëreshës, në ambasadën britanike në Berlin.

Kate 1

Picture 1 of 6

35-vjeçarja Kate i është rikthyer stilistit të saj të preferuar Alexander McQueen me një fustan të stërmadh dhe një palë sandale Prada, teksa ka mbërritur në event me të shoqin, William.

Kate dhe William, të shoqëruar dhe nga dy fëmijët e tyre të vegjël, princi George dhe princesha Charlotte, nisën këtë javë një tur në Poloni e Gjermani.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤