Jonida Shehu së shpejti në një format të ri televiziv..

View Gallery
9 Photos
Jonida Shehu së shpejti në një format të ri televiziv..
jonida shehu

Jonida Shehu së shpejti në një format të ri televiziv..
jonida shehu

Jonida Shehu së shpejti në një format të ri televiziv..
jonida shehu 5

Jonida Shehu së shpejti në një format të ri televiziv..
jonida shehu 4

Jonida Shehu së shpejti në një format të ri televiziv..
jonida shehu

Jonida Shehu së shpejti në një format të ri televiziv..
jonida shehu

Jonida Shehu së shpejti në një format të ri televiziv..
jonida shehu 1

Jonida Shehu së shpejti në një format të ri televiziv..
jonida-shehu

Jonida Shehu së shpejti në një format të ri televiziv..
jonida shehu

I ka qëndruar pak kohë larg ekranit, por tashmë pritet të rikthehet përsëri.

E kemi fjalën për gazetaren dhe moderatoren e dashur Jonida Shehu, e cila u largua nga Top Channel krejt papritur disa muaj më parë.

Shkak u bë një intervistë me Rezarta Shkurtën, e cila u konsiderua reklamë nga drejtuesit e televizionit.

Si rrjedhim, Jonida u gjobit me 1500 euro gjobë. Ajo s’pranoi ta paguante dhe u largua nga vendi i punës. Së fundi, Jonida gjeti një tjetër projekt që i vodhi zemrën.

Gazetarja dhe moderatorja nuk është penduar për asgjë, por nëse do të ishte për të, s’do të ishte larguar nga Top Channel.

Sidoqoftë, të shkurara të kaluara, Jonida u përfol se do të lëvizte në Klan Plus, thashethem që e hodhi poshtë. Më pas u përfol se do të kalonte në Tv Klan. “Nuk jua konfirmoj një gjë të tillë,” tha ajo muaj më parë.

Por së fundmi burime pranë Anabel.al konfirmojnë se Jonida do të moderojë një emision të sajin në Tv Klan gjatë paradites rreth orës 10 deri në 12. Formati mbetet ende për t’u zbuluar.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤