Jonida nxjerr në shitje super-apartamentin 800 mijë euro

Lajmi i ndarjes së Jonida Maliqit nga bashkëshorti biznesmen i kapi të gjithë në befasi, por disa muaj pas divorcit, është konfirmuar se këngëtarja jetonte në një luks të vërtetë

Pas ndarjes nga biznesmeni Gentian Prizreni, Jonida ka vendosur që të nxjerrë në shitje apartamentin tip suitë në të cilin kanë jetuar bashkë.

Të gjithë i njohin për shpenzimet marramendëse, por me sa duket edhe shtëpia ku kanë jetuar është një luks i vërtetë.

Ajo ndodhet pranë stadiumit “Qemal Stafa” me një sipërfaqe prej 230 m2+150 m2 verandë dhe 2 grazhde. Shtëpia raportohet se ka dalë në shitje me një vlerë prej 800 mijë euro.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤