Jonida Maliqi, plot stil dhe sharm

jonida-maliqi

Jonida Maliqi konsiderohet si një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare.

Por, përveç zërit, ajo shquhet edhe për stilin e veshjes, të cilin ajo nuk nguron ta trregojë përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi, Jonida ka realizuar një set me fotografen Edvina Meta, në të cilin tregon edhe një herë arsyen se pse ajo quhet ikonë e stilit.

@edvinameta 📸

A photo posted by Jonida Maliqi (@jonidamaliqi) on

@edvinameta 📸

A photo posted by Jonida Maliqi (@jonidamaliqi) on

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤