Jona Spahiu publikon disa foto të veçanta nga dasma e saj…

View Gallery
9 Photos
Jona Spahiu publikon disa foto të veçanta nga dasma e saj…
Jona 1

Jona Spahiu publikon disa foto të veçanta nga dasma e saj…
jona1

Jona Spahiu publikon disa foto të veçanta nga dasma e saj…
jona2

Jona Spahiu publikon disa foto të veçanta nga dasma e saj…
jona3

Jona Spahiu publikon disa foto të veçanta nga dasma e saj…
jona4

Jona Spahiu publikon disa foto të veçanta nga dasma e saj…
jona5

Jona Spahiu publikon disa foto të veçanta nga dasma e saj…
jona6

Jona Spahiu publikon disa foto të veçanta nga dasma e saj…
jona7

Jona Spahiu publikon disa foto të veçanta nga dasma e saj…
jona8

Moderatorja Jona Spahiu këtë verë i dha fund beqarisë dhe ka vendosur që të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram disa foto nga ceremonia e dasmës.

Teksa Jona po shijon javët e fundit të pritjes së ëmbël, ka vendosur që në profilin e saj në rrjetin social “Instagram” të postojë disa foto nga dasama.

“Nuk ka nevojë për ditë speciale për të kujtuar emocione speciale. E bekuara!”, shkruan Jona krahas fotove të saj të dasmës.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤