Jolie dhe Pitt nxjerrin në shitje shtëpinë ku u martuan

View Gallery
5 Photos
Jolie dhe Pitt nxjerrin në shitje shtëpinë ku u martuan
135024142-jpg_113622

Jolie dhe Pitt nxjerrin në shitje shtëpinë ku u martuan
s21477122325

Jolie dhe Pitt nxjerrin në shitje shtëpinë ku u martuan
s31477122326

Jolie dhe Pitt nxjerrin në shitje shtëpinë ku u martuan
d41477122331

Jolie dhe Pitt nxjerrin në shitje shtëpinë ku u martuan
86th Annual Academy Awards - Arrivals

HOLLYWOOD, CA - MARCH 02: Actors Brad Pitt (L) and Angelina Jolie attend the Oscars held at Hollywood & Highland Center on March 2, 2014 in Hollywood, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images)

Ajo u ka shërbyer si vend për martesën e tyre në vitin 2014 larg syrit të mediave.

Por, UsWeekly.com, Brad Pitt dhe Angelina Jolie kanë rënë dakord për të nxjerrë në shitje shtëpinë e tyre, e cila gjendet në jug të Farncës, përcjell Bota sot.

“Shtëpia është vlerësuar dhe është në treg çdo ditë”, ka thënë një burim për Us Weekly, i cili gjithashtu ka vënë në dukje se etiketat mbi shishet e linjës së çiftit, e cila prodhohet në vreshta, nuk do të përfshijë më emrat e tyre.

Një tjetër burim shtoi se të dy kanë plane për të shitur të gjitha pronat e tyre të përbashkëta.

Brad dhe Angelina kanë blerë Château Miraval në vitin 2012 për rreth 60 milionë dollarë dhe u martuan atje më 23 gusht, 2014.

Ndryshe, çifti më I famshëm hollivudian, lajmëroi për divorcin para një muaji.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤