Jennifer Lopez, rinore dhe transparente!

Ajo vlerësohet si njëra ndër femrat më të bukura në botë. Por edhe më të suksesshme.

Bëhet fjalë për këngëtaren dhe aktoren e famshme, Jennifer Lopez. Ajo prej kohësh është edhe modele.

Jeniffer Lopez ka marrë pjesë në fushatën e fundit të realizuar nga Guess.

Ndonëse 48 vjeçe, ajo duket kaq rinore, e qeshur, plot energji, mund të themi me plot gojën “E lumtur!”.

Fotot e publikuar nga ana e saj në Instagram na lënë pa fjalë.
Me sa duket dashuria e re po e rinon edhe Jennifer.

Ajo është nënë e dy fëmijëve nga lidhja e saj me Marc Anthony, ndërsa tani është në lidhje me Alex Rodriguez.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤