Arkiva

Jennifer Lopez nuk di të plaket

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:37 - 17/06/15 |
mapo.al

jloJennifer Lopez dukej në formë të mirë teksa shëtitej me fëmijët e saj në New York, e veshur me një palë xhinse të shkurtra dhe një bluzë ngjyrë portokalli, duke i vënë kështu në pah “asetet” e saj të njohura.


Këngëtarja dhe aktorja së fundmi është e zënë duke xhiruar emisionin televiziv Shades of Blue, ku e luan rolin e një policeje rrugore.


Pas