Jennifer Lopez kaq mahnitëse me fotot e saj të fundit

View Gallery
3 Photos
Jennifer Lopez kaq mahnitëse me fotot e saj të fundit
Jennifer Lopez 1

Jennifer Lopez kaq mahnitëse me fotot e saj të fundit
Jennifer Lopez 2

Jennifer Lopez kaq mahnitëse me fotot e saj të fundit
Jennifer Lopez 3

Ylli i muzikës, kërcimit dhe aktrimit tregon se si ia del të mbetet e shëndetshme dhe me një trup në gjendje të shkëlqyer, ndërkohë që shumë persona po shëndoshen dhe po shkojnë drejt obezitetit

Jennifer Lopez është një nga pak personat e famshëm që ka dominuar kërcimin, këndimin dhe aktrimin, duke u bërë një nga fytyrat më të njohura të industrisë së showbizit.

Ndërsa stili dhe projektet e 50-vjeçares kanë evoluar përgjatë viteve, një gjë ka mbetur e pandryshuar: trupi i saj i mrekullueshëm.

Jennifer Lopez është bërë pjesë e kopertinës së ‘InStyle’ për muajin dhjetor.

Në kopertinë ajo duket e veshur me shumë stil, ndërsa në brendësi të artikullit, JLo shfaqet sensuale si kurrë më parë.

Në fakt duket se kujdesin për trupin, JLo e ka marrë si kulturë nga familja e saj.

“Në familjen time linjat trupore lavdëroheshin dhe ishin pjesë kulturës”,- është shprehur këngëtarja për revisten.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤