Jennifer Lopez festoi ditëlindjen, dhe sa në formë…

View Gallery
13 Photos
Jennifer Lopez festoi ditëlindjen, dhe sa në formë…
Jeniffer Lopez 1

Jennifer Lopez festoi ditëlindjen, dhe sa në formë…
Jeniffer Lopez 2

Jennifer Lopez festoi ditëlindjen, dhe sa në formë…
Jeniffer Lopez 3

Jennifer Lopez festoi ditëlindjen, dhe sa në formë…
Jeniffer Lopez 4

Jennifer Lopez festoi ditëlindjen, dhe sa në formë…
Jeniffer Lopez 5

Jennifer Lopez festoi ditëlindjen, dhe sa në formë…
Jeniffer Lopez 6

Jennifer Lopez festoi ditëlindjen, dhe sa në formë…
Jeniffer-Lopez-2

Jennifer Lopez festoi ditëlindjen, dhe sa në formë…
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez festoi ditëlindjen, dhe sa në formë…
jennifer-lopez

Jennifer Lopez festoi ditëlindjen, dhe sa në formë…
Jennifer-Lopez

Jennifer Lopez festoi ditëlindjen, dhe sa në formë…
Jennifer-Lopez

Jennifer Lopez festoi ditëlindjen, dhe sa në formë…
Jennifer-Lopez

Jennifer Lopez festoi ditëlindjen, dhe sa në formë…
Jeniffer Lopez

Jeniffer Lopez, që ka lindur në 24 korrik 1969, festoi 49 vjetorin. Por, nëse nuk do të ishte për kartën e identitetit, pak njerëz do e dinin.

Në fotot e fundit të postuara në Instagram, ku Lopez ka 3 milion fansa, ka treguar fizikun e saj të tonifikuar dhe shumë në formë.

Seksi dhe me gjoksin që i duket, këngëtarja me origjinë nga Porto Rico është fotografuar në palestër në ditën e lindjes.

Me hashtagun “#birthdayweekbegins” mbi foto të gjithë imagjinojnë një mega party.

Ndër të tjera JLo po përgatitet për të festuar dhe me siguri do e dokumentojë me foto në rrjetet sociale.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤