Jennifer Lawrence zbulon gjërat që ish-i dashuri i saj Nicholas Hoult ka urryer kur ata ishin së bashku

jennifer-lawrence-600x800

Jennifer Lawrence shpesh përdor krem rroje për tu depiluar. Fituesi i çmimit Oskar bën shaka në lidhje me këtë.

Jennifer-Lawrence (1)

Nicholas-Hoult-HD-Wallpapers-1

Lawrence dhe aktori britanik, u takuan në grupin X-Men në 2011: dhe vazhduan të punojnë së bashku në X-Men: Days of Future Past (2014) dhe në të ardhmne X-Men: Apokalipsi. Ata më parë e quajti atë shpërblej në janar 2013, pas dy vjet takim, por përhapën romancën e tyre në korrik 2013. Ata u ndanë për të mirë në gusht të vitit 2014, në sajë të tyre “orareve të vështira”, sipas një burimi.

Jennifer-Lawrence-Nicholas-Hoult-Tom-Ford-London

article-2571848-1BFA98BC00000578-407_964x547

“Ata thjesht nuk ishin shumë së bashku, jeta e saj është një shakullinë. Ata janë kthyer përsëri së bashku më parë, por do ishte shumë e vështirë për tani, “tha burimi i brendshëm Us Weekly në atë kohë.

Pas ndarjes, Lawrence pati një marrëdhënie me Coldplay Chris Martin për gati një vit në vitin 2015. Tani, aktorja është për fat të mirë vetëm.

“Unë nuk jam as duke kërkuar,” tha ajo për Calloway të hënën. “Jam mirë.”

26-jennifer-lawrence.w750.h560.2x

dec04-2015-1392-jennifer-lawrence_612x380

jennifer-lawrence

landscape-1456710074-jennifer-lawrence-2

s-jennifer-lawrence-javier-bardem-co-stars

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤