Jennifer Aniston shtatzënë?

View Gallery
3 Photos
Jennifer Aniston shtatzënë?
3dbccd9900000578-4265934-image-m-141_14882394362131488276716

Jennifer Aniston shtatzënë?
preg1488276653

Jennifer Aniston shtatzënë?
3dbc2f1b00000578-4265934-image-a-131_14882384515641488276714

Paraqitja e Jennifer Aniston në Oscars 2017, ndezi thashethemet se ajo është shtatzënë. Por pas këtyre zërave ka ardhë një deklaratë nga mamaja e trashëgimtareve Hilton, Kathy Hilton, e cila me anë të një statusi në Tëitter, i ka bërë konfuz të gjithë fansat.

“Jennifer Aniston duket kaq bukur sot dhe unë ju them se ajo është në pritje të një vajze”,- shkruan Hilton në statusin e saj.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤