Arkiva

Jeni të mërzitur? Këto foto do ju zbukurojnë ditën               Publikuar në : 14:15 - 11/10/17 |
mapo.al

Nëse kjo ditë ka nisur me mërzi dhe dëshpërim, këto foto do ua zbukurojnë atë.


Ato janë pjesë e një prej konkurseve më të rëndësishëm në botë.

Bëhet fjalë për garën e “Nature Photographer of the Year” nga National Geographic.

Fotot tregojnë se sa i bukur është planeti ynë.

Ndaj udhëtoni sa më shumë të mundeni.CLOSE
CLOSE
Pas