Arkiva

Jeni të mërzitur? Këto foto do ju zbukurojnë ditën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:15 - 11/10/17 |
mapo.al

Nëse kjo ditë ka nisur me mërzi dhe dëshpërim, këto foto do ua zbukurojnë atë.


Ato janë pjesë e një prej konkurseve më të rëndësishëm në botë.


Bëhet fjalë për garën e “Nature Photographer of the Year” nga National Geographic.


Fotot tregojnë se sa i bukur është planeti ynë.


Ndaj udhëtoni sa më shumë të mundeni.CLOSE
CLOSE
Pas