Ja si duket pa grim modelja më e paguar në botë

Kendall Jenner është njëra nga modelet më të kërkuara në skenë dhe revista “Forbes” e ka shpallur modelen më të paguar në botë.

Kendall Jenner 1

Picture 1 of 4

Modelia 23-vjeçare me vite mbretëron në skenën e modës. Deri tani ka qenë pjesë e kopertinave të revistave “Vogue”, “Ela”, “Harpers Bazar”. Fotografitë e bëra në rrugët e Majamit zbulojnë se si supermodelja duket pa grim.

Kendall ka kaluar ditën jashtë duke telefonuar dhe nuk është brengosur për shkak të pranisë së paparacëve në afërsi të saj.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤