I ndodh edhe Dukeshës, del dy herë me të njëjtin fustan

Ajo është disa javë larg nga lindja dhe në këtë mëngjes, dukesha e Kembrixhit Kate Middleton dukej çdo inç një nënë perfekte, derisa arriti të hapte zyrtarisht selinë e re të shëndetit mendor të fëmijëve, Place2Be.

8-1

Picture 1 of 7

36 vjeçarja ricikloi një fustan me ngjyrë blu të markës së njohur Seraphine për këtë vizitë, vetëm disa javë pasi ajo e veshi atë në një drekë në pallatin në Oslo, shkruan Daily Mail.

Gruaja e prinicit William dukej magjepsëse si çdo herë, e vëmendje të çantë kishin edhe kësaj radhe flokët e saj.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤