I dashuri misterioz i Rihannas është nga Arabia Saudite dhe është tejet i pasur

I dashuri sekret i Rihannas është një nga biznesmenët më të pasur i quajtur Hassan Jameel, i cili llogaritet si një prej shokëve më të mirë të supermodeles Naomi Campbell.

2

Picture 2 of 4

Mediat angleze raportojnë se lidhja mes Hassan, familja saudite e të cilit posedon të drejtat e përfaqësisë së markës së makinave Toyota, dhe këngëtares nga ishujt Barbados është e vërtetë.

Çifti është parë publikisht për herë të parë dje në një pishinë duke u puthur plotë pasion në Spanjë.

Një burim ka bërë të ditur se Riri u ka thënë shoqeve të saj se është e marrosur nga dashuria për biznesmenin saudit.

Me këtë lëvizje Rihanna u jep fund spekulimeve për statusin e saj.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤