Gwen Stefani, Thashethemet përhapen pasi i panë unazën me Diamant

blake-gwen-1-800

Gwen Stefani është parë me një unazë diamanti masive, duke shkaktuar spekulime se ajo dhe Blake Shelton mund të jenë fejuar. Javën e kaluar, thashethemet u shfaqën se këngëtarja ishte shtatzënë me Blake Shelton dhe se çifti është në pritje të një vajze.

2BB1C89E00000578-3212347-image-m-59_1440646777236

07ebf5b92d6bff86992c630b1a9f8af2

Stefani-t i vunë re një gur të madh në gishtin e unazës në festivalin e muzikës Wango Tango në Los Angeles gjatë fundjavës, njoftoi Hollywood Life. Stefani postoi në llogarinë e saj në Instagram disa foto ku tregonte unazën.

gwen-stefani-rings

Stefani dhe Shelton u kanë hapur derën thashethemeve që nëntorin e kaluar, vetëm disa muaj pasi ata u ndanë me bashkëshortët e tyre përkatës. Gjatë disa muajve të fundit, disa raporte kanë pohuar se Stefani dhe Shelton janë të vendosur për të filluar një familje.

Gwen-Stefani-Blake-Shelton-Clive-Davis-Party-2016

rs_1024x759-151105123317-1024-the-voice-gwen-stefani-blake-shelton

151104-shelton-stefani-mn1640_078b40a3009ac4464efacd347e7fc507.nbcnews-ux-2880-1000

gwen-stefani-pregnant-blake-shelton

rs_634x801-151110141942-634-gwen-stefani-blake-shelton

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤