Gruaja e George Clooneyt, një shtatzënë mahnitëse

View Gallery
3 Photos
Gruaja e George Clooneyt, një shtatzënë mahnitëse
3ebf1faf00000578-4361490-back_to_business_pregnant_amal_clooney_looked_every_inch_the_glo-a-46_1490818245491-11490859455

Gruaja e George Clooneyt, një shtatzënë mahnitëse
3ec15d5900000578-4361490-image-m-371_14908364098541490859459

Gruaja e George Clooneyt, një shtatzënë mahnitëse
3ebf1faf00000578-4361490-back_to_business_pregnant_amal_clooney_looked_every_inch_the_glo-a-46_1490818245491-21490859457

Amal Clooney, gruaja e aktorit amerikan George Clooney, kishte bërë të ditur në shkurt se është shtatzënë dhe se çifti po pret binjakë.

Çdo centimetër e nënës së ardhshme shkëlqente, kur ajo arriti në Chatham House në Londër, që të japë fjalim mbi krimet e luftës në Siri dhe Irak, shkruan Daily Mail.

Avokatja për të drejtat e njeriut, 39 vjeçarja Amal kishte të veshur një fustan të kuq elegant si dhe një pallto bezhë.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤