Aktualitet

Gruaja e Dritan Priftit përkujton ish-deputetin me një foto në përvjetorin e martesës


               Publikuar në : 17:53 - 25/05/18 |
mapo.al

Para disa muajsh ish deputeti i njohur shqiptar Dritan Prifti u nda nga jeta për shkak të një sëmundje të keqe. Herë pas here fëmijët e tij dhe bashkëshortja e kujtojnë atë nëpërmjet fotove dhe dedikimeve të ndryshme që bëjnë në profilin e tyre.


Mirëpo dita e sotme është një ditë e veçantë për familjen Prifti. Si sot përpara 21 vitesh, ai dhe bashkëshortja e tij kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre dhe këtë gjë e ka treguar gruaja e tij në profilin e vajzës së vogël.

Ajo ka publikuar një foto ku ish deputeti shfaqet i veshur dhëndër, ndërsa ajo e veshur nuse. Përmbi foto ka shkruar “25 maj 1997” duke e shoqëruar me dy zemra.

Siç dihet Dritan Prifti la pas edhe tre fëmijë, David, Tedi dhe Livia Prifti të cilët janë bërë shpesh pjesë e mediave pasi merren me modeling.

 

<
>
-640-0-5b081ea1cea52 -640-0-5b081ea5d0d9f -640-0-5b081ea32cc88 -640-0-5b081ea46f3b1 -640-0-5b081ea074d5d -640-0-5b081ea862623 -640-0-5b081ec7cec4a -640-0-5b081f9f8ef50


Etiketa: , , , , ,

Pas