Grimieri i familjes “Kardashian” i dashuruar pas shqiptareve, ja se pas kujt është fiksuar këtë herë

Mario, bukuroshi grimier i familjes Kardashian tanimë është shumë simpatik edhe në sytë e publikut shqiptar.

6-6

Picture 1 of 2

Kjo jo vetëm se ai gjithmonë e ka treguar me krenari prejardhjen shqiptare por parapëlqen që të trasmetojë kulturën tonë tek të huajt me influencë që takon.

Por mesa duket Marios nuk i ndahet shpirti nga vajzat shqiptare edhe këtë fakt na e ka vërtetuar më së miri duke komentuar në një fotografi të Bebe Rexhës të postuar në profilin e saj në Instagram.

“O e lezetshmeeee”, një koment ky konfidencial çka na lë të kuptojmë se dyshja ka një raport konfidencial me njëri tjetrin dhe njihen.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤