Gjakoset në vello të bardhë për Halloween

View Gallery
6 Photos
Gjakoset në vello të bardhë për Halloween
a11477846051

Gjakoset në vello të bardhë për Halloween
a21477846055

Gjakoset në vello të bardhë për Halloween
a31477846058

Gjakoset në vello të bardhë për Halloween
a41477846061

Gjakoset në vello të bardhë për Halloween
a51477846067

Gjakoset në vello të bardhë për Halloween
a61477846070

Kourtney Kardashian është një emër që dita-ditës po fiton famë, dhe këtë jo vetëm në saje të motrës së saj Kim.

Këtë ajo e ka dëshmuar edhe të shtunën, derisa ka habitur të gjithë me pamjen e saj teksa është shfaqur në ndejën e “Bootsy Bellows Halloween” në West Hollywood, shkruan Daily Mail, përcjell Bota Sot.

Ylli 37-vjeçar i televizionit ka dhuruar një shfaqje drithëruese të një nuseje mumje, duke treguar fizikun e saj të mrekullueshëm me një mini-fustan të bardhë.

Fustani I saj I shkurt, ia theksoi asetet e saj të shumta , veçanërisht këmbët e saj seski.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤