Giusy Ferreri, koncert në Tiranë

View Gallery
2 Photos
Giusy Ferreri, koncert në Tiranë
giusy-ferreri-testi-canzoni

Giusy Ferreri, koncert në Tiranë
auto_13419249_10154348975191661_7464666058856204780_n1478419049

Në nëntor qyteti ndizet në një çast. Është vetëm një varg nga kënga e Giusy Ferreri, i cili do të gjejë vend plotësisht këtë nëntor në Tiranë.

Këngëtarja e famshme italiane ka konfirmuar se do të jetë në kryeqytetin shqiptar për Natën e Bardhë.

Artistja ka regjistruar një video mesazh ku shprehet e lumtur për këtë dhe u bën thirrje shqiptarëve që ti bashkohen në koncert.

Ferreri: Me 29 nëntor do të jem për një koncert në Tiranë me rastin e festave kombëtare të Shqipërisë. Me këtë rast jam shumë e lumtur dhe u pres që të jeni të shumtë.

 

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤