Gigi Hadid e mahnitshme për Bottega Veneta

Modelja e njohur, Gigi Hadid, ka kohë që po kryeson listën e më të kërkuarave në fushën e modelimit.

9-7

Picture 1 of 3

Së fundi ajo është parë në sfilatën për Bottega Venneta.

Veshur me një fustan të zi dhe të gjatë, me flokët e kapura thjeshtë, Gigi e pasqyron më së miri arsyen se pse është kaq e kërkuar në botën e modelimit.

Dhe me sa duket do të vazhdojë të jetë për shumë kohë….

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤