Gigi Hadid apo Kaia Gerber?

Duket se supermodelja Gigi Hadid tashmë ka një konkurente të fortë në fushën e modelingut.

6-1

Picture 1 of 7

Bëhet fjalë për vajzën e supermodeles Cindy Crawford, e cila edhe pse vetëm 16 vjeçe ka arritur të kthehet në imazhin e firmave më të rëndësishme në fushën e modës.

Por konkurenca e tyre ka vijuar edhe gjatë javës së modës në Milano.

Dy bukuroshet janë shfaqur në pasarelë nën logon e Versaçes, dhe të dyja dukeshin të mahnitshme.

Duket tashmë se Gigi dhe Bella Hadid kanë një tjetër konkurrente në pasarela por edhe në rrjete sociale, pasi Kaia Gerber po shënon edhe numrin më të lartë të fansave në Instagram.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤