Arkiva

Gati për pushime? Telefonin mos e hiq nga dora.

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:40 - 30/06/17 |
mapo.al


Me ALBtelecom Roaming ke mundësi të jesh kudo i lidhur dhe të udhëtosh i siguruar.


Muajt e nxehtë kanë trokitur dhe të gjithë e kemi mendjen te pushimet. Një pjesë preferon t’i kalojë ato në bregdet, ndërsa një pjesë tjetër preferon klimën e freskët malore. Sido qofshin pushimet e tua brenda ose jashtë Shqipërisë, për një gjë jemi të sigurt për këtë periudhë të shumëpritur të vitit: që ALBtelecom di si t’i shpërblejë abonentët e tij. Këtë herë e kemi fjalën për shërbimin Roaming.


Shto në listën e udhëtimit një nga Paketat Roaming 10 ditore të ALBtelecom ose Paketën PromoZone Extra dhe përfito dhuratë Policën e sigurimit të shëndetit në udhëtim për 15 ditë. E ke vetë në dorë zgjedhjen! Polica e sigurimit e vlefshme për 15 ditë ka vlerë mbulimi deri në 30,000 Euro.


Dhe mos harro! ALBtelecom është e vetmja kompani në tregun e telekomunikacioneve në Shqipëri, që ofron gamën më të gjerë dhe më bashkëkohore të zgjidhjeve teknologjike e shërbimeve elektronike, fikse dhe të lëvizshme, si edhe Internet e komunikime të dhënash me brez të gjerë, apo shërbim IPTV: të gjitha në një paketë të vetme.

Për më shumë informacion, vizito dyqanet tona ALBtelecom, faqen tonë zyrtare www.albtelecom.al ku ofrohet suport me chat online, merr suport në Whatsapp apo Viber në 067 2000123, shkarko aplikacionin “Profili Im” në celular, ose telefono Shërbimin e Klientit në 123.

 CLOSE
CLOSE
Pas