Gara për kapele, këto janë zonjat mbretërore

Zonjat ekstravagante po vazhdojnë të paraqiten me kapelat e tyre mbretërore, me dizajne gjithnjë e më të guxishmshe.

dizajn 1

Picture 1 of 14

Modelja dhe aktorja Kelly Brook është bashkuar në ditën e pestë të ekstravagncës e veshur me një kapelë të zbehtë rozë me trëndafila. Ajo u pa duke marrë selfie në një ballkon me Jeremy Parisi, para se ta postonin në mediat sociale.

Derisa Emily Ricard me një kapele me pupla e kishte kombinuar me një fustan të modeluar si një mozaik romak.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤