Kryesore

Fotot që ‘tronditen’ botën. VIP-et që hoqen të gjitha dhe i nxorrën të gjitha…thjesht për famë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:23 - 09/12/17 |
mapo.al

 


VIP-at dihet se duan vëmendje dhe në momentin kur mediat apo fansat duket se nuk i kushtojnë vëmendje, ata dinë sitë reagojnë.


Ata heqin rrobat dhe dalin nudo.


Fotot e tyre menjëhere hidhen në rrjet dhe pastaj ‘boom’ klikimesh dhe intervistash.


Këto janë disa foto që skandalizuan botën ku VIP-at i treguan të gjitha.
CLOSE
CLOSE
Pas