Foto mahnitëse në çdo vend të botës

Këto foto të publikuara nga “Bright Side” dhe tregojnë magjinë e natyrës në gjithë fuqinë e saj.

Disa janë natyrore, të tjera me ndihmën e njeriut. Shikoni galerinë e fotove më poshtë:

Cunami mjegulle, San Francisco

Cunami-mjegulle-San-Francisco-700x386

Fusha tulipanësh, Holandë

Fusha-tulipanësh-Holandë-700x466

Kopësht vertikal, Holandë

Kopësht-vertikal-Holandë-700x501

Ombrellat fluturuese, Portugali

Ombrellat-fluturuese-Portugali

Pemë 1400-vjeçare gingko, Kinë

Pemë-1400-vjeçare-gingko-Kinë

Pemë në Kamboxhia

Pemë-në-Kamboxhia

Peshq shumëngjyrësh, Yunnan, Kinë

Peshq-shumëngjyrësh-Yunnan-Kinë

Plazhi i Kuq, Panjin, Kinë

Plazhi-i-Kuq-Panjin-Kinë-700x394

Pyll në Uajoming, SHBA

Pyll-në-Uajoming-SHBA

Pylli i shtrembër, Poloni

Pylli-i-shtrembër-Poloni

Re e zjarrtë, Madeira, Portugali

Re-e-zjarrtë-Madeira-Portugali

Shpellë në kufirin mes Laosit dhe Vietnamit

Shpellë-në-kufirin-mes-Laosit-dhe-Vietnamit

Vullkan në ishullin Reunion, Oqeani Indian

Vullkan-në-ishullin-Reunion-Oqeani-Indian

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤