Fifi zbulon sekretin! “Zhurmë”, një histori personale e saj

Filloreta Raçi e njohur në publik si Fifi është këngëtare dhe tekstshkruese shumë e suksesshme.

8-4

Picture 1 of 2

Kënga e saj e fundit “Zhurmë”, është pritur mirë nga publiku, madje me këtë këngë ajo konkurroi edhe në festivalin “Kënga Magjike”, duke zënë kështu vendin e tretë.

E kur jemi tek ky festival, është komentuar shumë paraqitja e Fifit në natën e parë gjysmë-finale, pasi performanca e saj nuk ishte aq e mirë sa pritej.

E ftuar në “Wake up”, këngëtarja ka sqaruar se çfarë kishte ndodhur atë natë dhe pse kishte pasur aq shumë emocione gjatë performancës.

Kur kishte parë se i gjithë publiku mbanin drita të ndezura në skenë, këngëtarja kishte mbetur e habitur dhe tha “humba fare”.

Ajo zbuloi gjithashtu se kënga është tërësisht përjetim personal dhe për këtë arsye e dinte se suksesin e kishte të garantuar.

“Kënga është një përjetim i imi personal dhe mendoj se çdo njeri në botë ka qënë apo është i dashuruar. Jam e dashuruar dhe jam e lumtur por çdo gjë ka përfunduar sepse ndjenja shteroi.”, ka thënë ajo.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤