ShowBizz

Fansi i kërkon ndihmë Anxhela Peristerit, këngëtarja surprizon me përgjigjen….

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:09 - 17/05/18 |
mapo.al

Anxhela Peristeri është një nga vokalet më të mirë të skenës shqiptare. Prej shumë kohësh Anxhela është aktive në jetën e natës në kryeqytet me interpretimet e saj ‘live’ si dhe pjesëmarrjen në shumë festivale.


Duket se këngëtarja nuk i ka marrëdhëniet e mira me rrjetet sociale, por pavarësisht kësaj ka provuar të realizojë një komunikim ‘live’ me fansat e saj.
Njëri prej tyre i ka kërkuar ndihmë Anxhelës, e cila është treguar shumë e gatshme për ta mbështetur.


“Kam përgatitur tre këngë dhe do të doja t’i dëgjoje”- i ka thënë fansi këngëtares e cila është treguar e gatshme t’i dëgjojë.
“Mi nis në inbox se ndoshta ke talent”- i tha Anxhela.
Në qoftë se djali në fjalë një ditë do bëhet dikush në muzikë, kjo do të jetë falë mbështetjes së Anxhela Peristerit.
Etiketa: , , , , ,

Pas