“Faleminderit Matteo”, Ministri italian ndahet nga e dashura…

View Gallery
4 Photos
“Faleminderit Matteo”, Ministri italian ndahet nga e dashura…
Matteo 1

“Faleminderit Matteo”, Ministri italian ndahet nga e dashura…
Matteo

“Faleminderit Matteo”, Ministri italian ndahet nga e dashura…
Matteo 2

“Faleminderit Matteo”, Ministri italian ndahet nga e dashura…
Matteo 3

Ministri i Brendshëm i Italisë, Matteo Salvini, 45 vjeç, ka marrë përsipër një detyrë të vështirë.

Por më shumë se punët e tij, në rrjetet sociale po flitet për një postim të ish-të dashurës së politikanit populist.

Elisa Isoardi, 35 vjeç, moderatore në një program televiziv gatimi.

Ajo ka shpallur ndarjen e çiftit të hënën duke fituar vëmendjen e medias.

Ajo shkruan në IG: “Nuk do më mungojë ajo që kemi dhënë, por ajo që nuk mund të jepnim. Me respekt të madh për dashurinë e vërtetë, që ishte aty. Faleminderit Matteo”.

Fotot e fundit në rrjetet sociale i përkasin verës që kaloi ku të dy shfaqen duke kaluar pushimet me të dashuruar se asnjëherë.

Tani thashethemet që qarkullonin se çifti ishte në krizë, konfirmohen na vetë e fejuara e tij Elisa Isoardi që shkruan në Instagram që me Matteo Salvini gjithçka ka mbaruar: ‘Me respekt për dashurinë e madhe dhe të vërtetë që kemi pasur: Faleminderit Matteo”.

Kështu për moderatoren italiane dhe politikanin italian është koha për të ndryshuar faqe, sepse historia e tyre e dashurisë duket se ka mbaruar.

Politikani italian që aktualisht mban postin e Ministrit të brendshëm italian, nga 2003 deri në 2010 ka qenë i martuar me Fabrizia Leluzzin me të cilën ka dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤