Eva Murati flet për jetën sentimentale…

View Gallery
6 Photos
Eva Murati flet për jetën sentimentale…
Eva Murati

Eva Murati flet për jetën sentimentale…
Eva Murati

Eva Murati flet për jetën sentimentale…
Eva Murati 1

Eva Murati flet për jetën sentimentale…
Eva Murati 2

Eva Murati flet për jetën sentimentale…
Eva Murati 3

Eva Murati flet për jetën sentimentale…
Eva Murati

E kemi parë të prezantojë emisionet sportive me shumë profesionalizëm dhe seriozitet, duke treguar se të qenurit në televizion është pasioni i saj më i madh.

Bijë e një babai kirurg, ajo është ndër moderatoret më të njohura dhe simpatike të ekranit.

Si e tillë, nuk mund të mos jetë në qendër të vëmendjes, jo vetëm për sukseset e saj, por edhe për jetën private.

Pak muaj më parë, moderatorja e njohur Eva Murati u përfol shumë për ndarjen nga i dashuri i saj, Genar Topalli.

Dyshimet linden pasi në festën e saj të ditëlindjes, ai nuk u shfaq në asnjë postim të Evës.

Teksa Murati është pyetur në lidhje me këto fjalë, moderatorja është shprehur se gjithçka është mirë mes tyre.

Por ditën e sotme ajo ka qenë e ftuar në “Kafe In”, ku gjatë intervistës u pyet për çështjet e zemrës.

“Zemrë e kam top fare. Zemrën e kam shumë mirë nga të gjitha anët, asgjë të re, gjithçka shkon ashtu siç duhet.

Kjo është një temë që unë po përpiqem të mos futem shumë sepse e kuptoj dëmin e madh që i kam bërë vetes time për gjithë këto kohë që kam dhënë material tek të tjerët”, tha Eva.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤