Eva Longoria, prezantuese e ceremonisë së FIFA “Lojtari i Vitit”

auto_eva-longoria1483979260

Në Zyrih sot (e hënë) të zhvillohet ceremonia e dorëzimit të çmimit “FIFA The Best” për futbollistin më të mirë të vitit, ku gara është mes Cristiano Ronaldos, Lionel Messit dhe Antoine Griezmannit, teksa portugezi është favorit.

Në mbrëmjen gala të organizuar me këtë rast do të ketë një rol protagonisteje Eva Longoria, e cila është gjithashtu edhe regjisore e producente. Aktorja e fitoi famën e saj falë serialit televiziv “Shtëpiake të Dëshpëruara”, ku ajo interpeloi rolin e Gabrielës. Por, jo vetëm kaq, Eva Longoria jo pak herë ka qenë edhe në faqet e para të kronikave rozë, për shkak të martesës dhe më pas divorcit me basketbollistin e San Antonio Spurs, Tony Parker.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤