Kryesore

Eugent Bushpepa reagon për herë të parë: Nuk gjej fjalë…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:56 - 14/05/18 |
mapo.al

Pas kthimit të tij në Shqipëri, një ditë pas përfundimit të Eurovisionit, ku  Shqipëria u rendit e 11-ta pas një performance të shkëlqyer, Eugent Bushpepa ka ka reaguar për herë të parë përmes një postimi në Facebook.


Ai shkruan se ndihet i lumtur për dashurinë dhe përkrahjen që ka marrë dhe se nuk gjen fjalët për të përshkruar ndjenjat.


“Nuk gjej fjale qe te pershkruaj ndjesine qe kam, per dashurine, perkrahjen dhe komentet e ngrohta qe me keni dhene! Shume faleminderit Shqiperi! Shume faleminderit Europe!”, ka shkruar Bushpepa.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas