Era po sjell hitin e radhës

Për Era Istrefin sukseset nuk kanë të ndalur, pas dy hiteve të mëdha ajo po vjen me këngë të re.

Kënga “Bon Bon” ishte ajo e cila ia hapi dyert Erës për tregun ndërkombëtar dhe njësoj vazhdoi edhe me “Redrum”.

Era 1

Picture 1 of 2

Pas angazhimeve edhe si imazh i markave të njohura siç është “Guess”, Era po sjell projektin e radhës muzikor.

“Mezi po pres ta dëgjoni këngën e re. Po vjen më shpejt se që e prisnit. S’do të jeni gati” ka shkruar Era në një postim në Snapchat, ku edhe bëri të ditur se shumë shpejt do e lansojë këngën e re.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤