Era Istrefi shënon suksesin e radhës! Ja dhe kontrata e re që nënshkroi

Vetëm pak minuta më parë, Era Istrefi ka publikuar në Instagram disa foto dhe video ku duket se ka pozuar para aparatit së një brand-i mjaft prestigjoz veshjesh. Bëhet fjalë pikërisht për firmën Guess.

 

era1

Picture 1 of 2

Burime pranë këngëtares kanë thënë ekskluzivisht se këngëtarja e “Redrum” është duke bërë një reklamë për ta.

Më tej ata kanë rrëfyer se Era ka xhiruar ditën e djeshme në Los Angelos një reklamë me revistën prestigjioze, “Nylon Magazine” dhe ka bërë një kontratë me Guess, ku pritet që të zgjerohet edhe më shumë, për të mos mbetur vetëm tek ky spot publicitar.

Tashmë karriera e Erës duket se ka marrë drejtimin e duhur dhe ne s’na mbetet gjë tjetër veçse të ndihemi edhe më shumë krenarë për të.

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤