Emma Thompson, Aktorja nderohet me çmim, por kërkon puthjen e….

View Gallery
4 Photos
Emma Thompson, Aktorja nderohet me çmim, por kërkon puthjen e….
Emma Thompson 1

Emma Thompson, Aktorja nderohet me çmim, por kërkon puthjen e….
Emma Thompson 2

Emma Thompson, Aktorja nderohet me çmim, por kërkon puthjen e….
Emma Thompson 3

Emma Thompson, Aktorja nderohet me çmim, por kërkon puthjen e….
Emma Thompson 4

Aktorja e njohur Emma Thompson është nderuar me çmimin Dame Commander nga British Empire në Buckingham Palace.

Gjatë takimit me princin William për të marrë çmimin, ajo e pyeti nëse mund t`i jepte atij një puthje shkruan BBC.

“E dua princ William. E njoh që kur ishte i vogël dhe teksa po i buzëqeshnim njëri-tjetrit e pyeta: Unë nuk mund të të puth, mundem? Dhe ai më tha: Jo, mos. Kjo ditë nuk është për mua është për ty”,- është shprehur Emma Thompson.

Gjithashtu 59-vjecarja u komentua shumë edhe për veshjen e saj e cila theu protokollin mbretëror.

Aktorja e njohur brritanike u shfaq para princit e veshur me një kostum blu dhe me një palë atlete sportive të bardha.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤