Emily mahnit Kanën, elegante me fustan të zi

Karriera e saj në kinema mund të jetë e kufizuar, por Emily Ratajkowski po vazhdon të marr pjesë në festivalin e 70-të vjetor të filmit të Kanës, shkruan Daily Mail.

 

Emily Ratajkowski 1

Picture 1 of 9

Modelja dhe aktorja, ka fituar vëmendjen e të gjithëve të enjtën në mbrëmje me një fustan të zi nga Peter Dundas.

Elegante dhe plot glamur gotike, 25 vjeçarja dukej më joshëse se asnjëherë më parë me fustanin e saj të zi pa të brendshme.

Me shumë vetbesim ajo ka pozuar e qeshur para fotografëve në tapetin e kuq.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤