Elvana Gjata thyen rekordet, në majë të klasifikimeve

View Gallery
4 Photos
Elvana Gjata thyen rekordet, në majë të klasifikimeve
Elvana 1

Elvana Gjata thyen rekordet, në majë të klasifikimeve
Elvana 2

Elvana Gjata thyen rekordet, në majë të klasifikimeve
elvana 3

Elvana Gjata thyen rekordet, në majë të klasifikimeve
elvana 4

Ditën e djeshme, në një publikim të Top Awards, Elvana hyri në grupin e artistëve, të cilët kanë 6 këngë në klasifikim. Këngëtarja është e vendosur të pushtojë tregun muzikor dhe këtë gjë e tregojnë më së miri renditja e saj gjithmonë në 3 vendet e para.

6 këngët e saj renditen mjaft mirë në “The Top List”: “Xheloz”, “Më fal”, “Veç një pikë”, “Lejla”, “Ti Shqipëri më jep nder” dhe “Forever is Over”. Me shumë gjasë, edhe projekti i fundit në bashkëpunim me reperin Ty Dolla $ign “Off Guard” do të futet shumë shpejt në këto klasifikime.

Por jo vetëm kaq! Në klasifikimin e kësaj jave të Top Awards, Elvana kryeson në 3 vendet e para me këngët e albumit EP “3”: “Xheloz”, “Më fal” dhe “Ti Shqipëri më jep nder” në vend të tretë sgkruan Anabel.

Këto javët e fundit, ajo ka kryesuar vazhdimisht listat, ku në pjesën më të madhe është shfaqur në vendet e para. Albumi “3” ka rezultuar padyshim një sukses i merituar!

Projekti i fundit “Off Guard” shkuar nga Ty Dolla $ign, Elvana, producenti Poo Bear, Jimmy Giannos dhe Dominic Jordan i ka të gjitha shanset për të thyer përsëri klasifikimet. Për momentin ajo ka mbërritur në shifrën e 1.6 milion klikimeve në YouTube.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤