Elvana Gjata pushton “The Top List” me “Lejla”

View Gallery
4 Photos
Elvana Gjata pushton “The Top List” me “Lejla”
1e47eafd4a2a2d8cfe4a0facb6cb2915

Elvana Gjata pushton “The Top List” me “Lejla”
14729132_1385336704817719_590846747583916912_n-1

Elvana Gjata pushton “The Top List” me “Lejla”
elvana2-650x358

Elvana Gjata pushton “The Top List” me “Lejla”
maxresdefault

E publikuar ditën e hënë, “Lejla” është shndërruar menjëherë në këngën më të preferuar të shqiptarëve pasi bashkëpunimi i Elvana Gjatës, Capital T dhe 2PO2 kryeson për këtë javë klasifikimin e “The Top List”.

Kjo javë ka ardhur me plot ndryshime. Duke filluar nga kjo javë “The Top List” do të këtë në total 50 këngë në klasifikim duke bërë kështu të kemi një konkurrencë më të fortë mes artistëve.

Sa i përket prurjeve të reja, kjo javë ka ardhur me shumë të tilla të cilat menjëherë janë pozicionuar në vendet më të favorshme të ‘Top Listës’ duke zhvendosur kështu hitet verore.

Në 5-shen më të nxehtë të renditjes janë vendosur pikërisht 3 prurje të reja: Elvana, Ledri dhe Samanta. Gjithashtu këtë javë kemi ardhur me një faqe të re në topawards.top-channel.tv ku do të kemi më shumë informacione rreth muzikës dhe artistëve shqiptar.

Ju mund të vazhdoni të votoni të preferuarit tuaj në faqen zyrtare të “Top Awards”. Gjithashtu po në këtë adresë, mund të na sugjeroni këngët që mendoni se duhen të jenë pjesë e këtij klasifikimi.

Ky është klasifikimi zyrtar, java e 46-të e “The Top List”, Top Awards:

1. Elvana Gjata ft. Capital T & 2Po2 – Lejla
2. Ledri Vula – A jena mire
3. Elvana – Njësoj
4. Majk – Kcen
5. Samanta – Si Ai
6. Getinjo ft. Kida – Ku je
7. Ghetto Geasy – Majk – Ajo
8. Flori Mumajesi ft. LedriVula – Beautiful
9. Ledri Vula ft. FloriMumajesi – Nuk ma la
10. Ardian Bujupi & Dalool – E embel
11. Xhensila – High Love
12. Samanta ft. Gent Fatali – Na e dina
13. Alban Skenderaj – Duart lart
14. Nrg Band – Mos ma le fajin
15. Capital T ft. Dhurata Dora – Bongo
16. Vig Poppa ft. Tuna – Zemra jem
17. Alban Skenderaj – Engjell
18. Lindon – Summer Luv
19. Ardit Cuni ft. Vesa Smolica – Jena na
20. Butrint Imeri – E jona
21. Seven Saraqi ft. Tonic – Shtinja Flaken x Edhe Njo
22. G4shi – Personal
23. Janex ft Dabo – Wannabe
24. Keisi – Sa larg
25. Lyrical Son – I re pishman
26. Vedat Ademi ft J Gashi – Thirrëm dashuri
27. M.B.S. – Blessing
28. Bim Bimma – Shqipet nalt
29. Besa ft. Flori – 1 2 3
30. Renis Gjoka – Po tani
31. Dj Aldo ft. Melloquence – Hands up
32. Adrian Gaxha ft. Franques – My Girl
33. Mc Kresha ft. Lyrical Son – Spo ma nin
34. Ylli LImani – Pritëm se po vi
35. Mimoza H – The wild woman
36. Pre Menstrual Syndrome – Sugar
37. Nora Istrefi – Majëm
38. Young Zerka – Love
39. Era Istrefi – BonBon
40. Kaos – Vandami
41. Ledri Vula – Kings
42. Offchestra – Pa jelek
43. McKresha& Lyrical Son ft. Ledri Vula – Hip Hop
44. Dafina – Shot calling

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤