ShowBizz

Elvana Gjata dhe Ledri Vula surprizojnë fansat, bashkojnë forcat për këngën e re
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:33 - 01/07/18 |
mapo.al

Elvana Gjata ka suprizuar të gjithë fansat me lajmin e fundit. Pasi publikoi këngën e fundit ‘Ku vajti’, ajo ka paralajmëruar se do sjellë një klip të ri, por këtë herë në bashkëpunim.Ylli i muzikës shqiptare do sjellë hitin e ri me këngëtarin e fashëm Ledri Vula.


Të dy këngëtarët kanë bërë të ditur lajmin me anë  të postimeve në Instagram.‘Mike’ titullohet kënga, e cila mendohet se do të vijë së bashku me një videoklip. Mbetet për tu parë se çfarë do të sjellin së bashku Ledri dhe Elvana.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas