Elvana Gjata dhe Ledri Vula surprizojnë fansat, bashkojnë forcat për këngën e re

View Gallery
2 Photos
Elvana Gjata dhe Ledri Vula surprizojnë fansat, bashkojnë forcat për këngën e re
elvana_gjata_dhe_ledri_vula

Elvana Gjata dhe Ledri Vula surprizojnë fansat, bashkojnë forcat për këngën e re
elvana_gjata_dhe_ledri_vula_1

Elvana Gjata ka suprizuar të gjithë fansat me lajmin e fundit.

Pasi publikoi këngën e fundit ‘Ku vajti’, ajo ka paralajmëruar se do sjellë një klip të ri, por këtë herë në bashkëpunim.

Ylli i muzikës shqiptare do sjellë hitin e ri me këngëtarin e fashëm Ledri Vula.

Të dy këngëtarët kanë bërë të ditur lajmin me anë të postimeve në Instagram.

‘Mike’ titullohet kënga, e cila mendohet se do të vijë së bashku me një videoklip.

Mbetet për tu parë se çfarë do të sjellin së bashku Ledri dhe Elvana.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤