Eli Fara sot feston ditëlindjen, e pabesueshme mosha e saj…

maxresdefault

Ajo është një nga këngëtaret që vështirë se plaket…e bukur, plot sharm e elegante mbetet gjithnjë.
Eli Fara, këngëtarja aq shumë e dashur për publikun, sot feston ditëlindjen dhe mbush 49-vjeçe. Mikja e saj Aurela Gaçe ka qenë një nga personat që e ka uruar atë publikisht.

eli-fara

“Edhe 100 pranvera te uroj mikja ime. Zgjodha pikerisht kete foto sepse duket drita e syve ashtu sic je ne shpirt. Une e quaj veten me fat qe kam mundur te njoh nje grua e nene aq te forte sa ty. Supi ku pa frike mund te mbeshtetet miqesia. Kam shume per te thene por ke shume ditelindje perpara edhe do te kem kohe te shprehem”, ka shkruar këngëtarja për kolegen dhe miken e saj.

1280x720-hSf

Eli-615x330

maxresdefault (1)

vlcsnap-000023-640x340

25675

eli-fara2-720x580

553

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤